Každá jsme tou nejlepší mámou pro své děti....

NĚKDY... UPŘÍMNĚ, SPÍŠ ČASTO

Upřímně a zcela narovinu, nikdy nebudu adept na cenu " Rodič roku" . Ne, to se opravdu nestane. NIKDY.

Tady je několik důvodů proč (ty opravdu děsivé, si nechám třeba na příště)- Někdy nemáme doma uklizeno. V koutě by jste tak našli kočičí chlupy a drobky od křupek. Naše vana  není nablýskaná, nelesknou se ani kohoutky. Na zrcadle jsou kapky od vody a šmouhy od pasty. Růžové, dětské.

- Někdy nemají naše děti ani jeden kousek ovoce a zeleniny za celý den. Někdy ani nevidí jablko v televizi. Možná si už ani nepamatují, jak jablko vypadá.

- Někdy dávám rodině průmyslově zpracované potraviny. Někdy dokonce jíme u Mc´donalda. Naše děti vidí častěji párek, než quinou. Naše děti umí převzít od poslíčka pizzu.

- Někdy nepřihlásím naše děti na sportovní kroužky, protože je moc náročné je do nich vozit. Naše děti tak nejsou součástí sportovních teamů  a nereprezentují Českou Republiku ve skoku do dálky ani do výšky. Až bude oficiálně potvrzena kategorie " Neuklízení pokoje", přihlásím je.

- Někdy vstanu dřív a udělám rodině, zdravou, vyváženou snídani. Někdy to začne jen myšlenkou " že vstanu a udělám rodině zdravou, vyváženou snídani " a u té zůstanu. Některé nápady se holt nedají/nemají realizovat. Mohlo by dojít ke zklamání.

- Někdy nechám děti si připravit snídani samy. Někdy si jí připravují i o víkendu, zatímco já spím nebo se o to aspoň snažím. Někdy připraví snídani i pro celou rodinu.

- Někdy na ně křičím. Někdy se jim směju a někdy se směju s nimi. Nebo ony mě.

-Někdy jim pustím televizi, jen abych mohla dělat něco svého. Pustit si notebook, přečíst časopis nebo se jen zavřít na balkóně a nedělat nic. Někdy bych si přála, aby to bylo častěji.

Taky máte svá " někdy", která udržují Váš rozum na místě? Napište mi do komentářů ;-)

Používá technologii služby Blogger.

Featured Post Via Labels

Instagram Photo Gallery